Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 - Open dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 6 | 11.05.2024 16:04:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Open dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant Darts - Praha | Šafránek Martin / 6 | 11.05.2024 19:02:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Open dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 5 | 11.05.2024 19:08:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Open dvojice - Yondu bar 11.5 p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 8 | 11.05.2024 19:12:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Open jednotlivci - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 12 | 11.05.2024 17:45:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Open jednotlivci - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant Darts - Praha | Šafránek Martin / 11 | 11.05.2024 20:19:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Open jednotlivci - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 12 | 11.05.2024 20:53:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Open jednotlivci - Yondu bar 11.5. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 17 | 11.05.2024 19:12:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Reg.Master Plzeňského kraje - MLÁDEŽ - RM mládež | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 12 | 11.05.2024 15:19:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 13 | 11.05.2024 15:20:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 10 | 11.05.2024 17:34:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Sova CUP - Sobotní Sova | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 12 | 11.05.2024 18:08:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - SVK - Master - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Extreme Music Club - Prešov | Štefaňák Milan / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - SVK - Master - SVK Master č. 5 Prievidza | Odehráno | Slovensko - Dart club PRIEVIDZA - Prievidza | Pavlovič Roman / 63 | 11.05.2024 11:08:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - SVK - Master Junioři (do 18 rokov) - Master č. 5 Juniory Prievidza | Odehráno | Slovensko - Dart club PRIEVIDZA - Prievidza | Pavlovič Roman / 6 | 11.05.2024 14:03:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - SVK - Master ženy - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Extreme Music Club - Prešov | Štefaňák Milan / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - SVK - Master ženy - Master č. 5 Prievidza Ženy | Odehráno | Slovensko - Dart club PRIEVIDZA - Prievidza | Pavlovič Roman / 23 | 11.05.2024 14:05:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - SVK - Open dvojice - Open PD | Odehráno | Slovensko - Dart club PRIEVIDZA - Prievidza | Pavlovič Roman / 10 | 11.05.2024 19:36:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Tour kraje Vysočina - 501DO | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Bílek Radek / 17 | 11.05.2024 19:41:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Highscore | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Bílek Radek / 17 | 11.05.2024 18:30:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Úpické dvojice - agnes | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Goldmannová Anna / 11 | 11.05.2024 18:59:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 double out | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Vozihnoj Marek / 42 | 10.05.2024 18:00:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Open/ 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Slovan - Kadaň | Kuřil Pavel / 7 | 10.05.2024 10:32:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - TEST | Připravuje se | Pracovní pro turnaje VARAN - - | Baranec Milan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Test | Připravuje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Zaramia - Rimavská Sobota | Baranec Milan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - test | Hraje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Zaramia - Rimavská Sobota | Baranec Milan / 8 | 10.05.2024 14:10:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - TEST | Hraje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Zaramia - Rimavská Sobota | Baranec Milan / 6 | 10.05.2024 14:17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - test tt | Hraje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Test bar - Testov | / 5 | 10.05.2024 16:48:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - A Pracovní Varan muži - 501 DO/2HL | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Slovan - Kadaň | Kuřil Pavel / 11 | 10.05.2024 10:11:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - A Pracovní Varan muži - Open/ 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Slovan - Kadaň | Kuřil Pavel / 8 | 10.05.2024 10:18:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Asterix Open Cup - 501 DO | Hraje se | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 18 | 10.05.2024 18:16:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Asterix Open Cup - 501 DO | Hraje se | Liberecký kraj - novy bor - asterix | Kneeová Zdena / 19 | 10.05.2024 18:07:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Benešovský medvěd - DKO 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - MSK klub - Benešov nad Ploučnicí | Duras Jan / 16 | 10.05.2024 18:30:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Boston Cup Rumburk - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 16 | 10.05.2024 18:00:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Bullšit Open - 501 DO a Cricket CutThroat jednotlivci | Odehráno | Pardubický kraj - Udánská hospoda - Moravská Třebová | Švichký Pavel / 13 | 10.05.2024 18:02:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - ČDS Cup Čelčice - 501D.O.Čelčice | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinství Čelčice - Čelčice | Černý Karel / 8 | 10.05.2024 19:11:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - ČDS Cup Ivanovice na Hané - Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar | Odehráno | Olomoucký kraj - Klub centrum bar - Ivanovice na Hané | Ševčík Martin / 18 | 10.05.2024 18:59:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - ČDS Cup Počenice - čds 27 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar na Kulturaku - Počenice | Doubravová Tereza / 13 | 10.05.2024 19:17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Honda Cup Tour 2024 - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 12 | 10.05.2024 18:27:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 20 | 10.05.2024 17:30:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - Jackpot - místní finále | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 17 | 10.05.2024 19:49:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - JC Jablonec nad Nisou U Nádraží - Mistní finále JC | Odehráno | Liberecký kraj - U Nádraží - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 12 | 10.05.2024 19:10:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - JC Litvínov Loutkárna - FINÁLOVÝ JACKPOT 23/24” | Odehráno | Ústecký kraj - Loutkárna - Litvínov | Dostál Václav / 16 | 10.05.2024 17:18:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Herna Ural - Ostrava | Dobrík Petr / 10 | 10.05.2024 18:05:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Miapr Cup 34/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Vontor Miroslav / 13 | 10.05.2024 18:36:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - open majaček | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 9 | 10.05.2024 16:58:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Pum pum cup | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Puman Pavel / 7 | 10.05.2024 20:11:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Řízkárna CUP | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Řízkárna CUP | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 6 | 10.05.2024 18:08:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos. - 501 Double KO bez č.p. | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská hospůdkka - Liberec | Bobková Jana / 17 | 10.05.2024 18:33:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | 4 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2241 |